+48 18 547 44 20

O firmie

Tradycja

INTER-BIS GROUP to firma, która od 20 lat nieustannie się rozwija, by oferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie przemysłu drzewnego i budowlanego. Naszym priorytetem jest Klient, dlatego dokładamy wszelkich starań by produkt, który sprzedajmy spełniał najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

INNOWACJA

Dzisiejszy rynek stawia wysokie wymagania, dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, efektywność pracy i ciągłe doskonalenie, tak by codziennie wychodzić naprzeciw wymaganiom konsumentów.

ROZWÓJ

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się i uczymy bo wiemy, że wiedza połączona z doświadczeniem to klucz do sukcesu

LUDZIE

Od lat trzon firmy pozostaje niezmienny. Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, a rodzinna atmosfera sprawia, że realizowanie swoich pomysłów przychodzi nam nadzwyczaj łatwo. To dzięki temu codzienna praca staje się przyjemnością.