+48 18 547 44 20
inter-bis@inter-bis.pl

O firmie

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego to jedna z firm Grupy INTER-BIS zajmująca się kompletnym zaopatrzeniem tartaków - od linii sortowania, manipulacji surowca, przez mechanizacje hal przetarcia, sortownie desek, przyrzynalnie, szeroką gamę obrabiarek do drewna jako wyposażenie z dalszym przerobem, aż po produkt finalny. Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących dostawców urządzeń oraz narzędzi przemysłu drzewnego. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.

 

Oferowane produkty cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Współpracując z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego, spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i kompleksowym doradztwem technicznym.

 

Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę internetową, będą Państwo mogli łatwo i sprawnie odnaleźć niezbędne informacje. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nasi handlowcy oraz doradcy techniczni z wielką przyjemnością przybliżą Państwu szczegóły naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nawiązując współpracę z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego dołączą Państwo do szerokiej grupy naszych zadowolonych klientów.

 

 

Misja

Przemysł drzewny w Polsce kwitnie -  a my nieustannie rozwijamy się by być jego częścią!

Być może mało kto wie, że nasz kraj jest największym w UE producentem podłóg drewnianych, płyt HDF/MDF i wyposażenia ogrodów, czwartym producentem mebli, drugim producentem płyt wiórowych, ósmym producentem tarcicy. Co jeszcze ważniejsze, przemysł drzewny wytwarza 2,3 proc. PKB kraju oraz około 11 proc. wartości dodanej w przetwórstwie przemysłowym w Polsce. To jest przeszło 30 mld zł rocznie!  

 

 

Kompleksowe rozwiązania

Naszym partnerem od lat pozostaje słoweński producent maszyn Mebor – światowy lider w technologii traków taśmowych. Drewno jest nieprzewidywalne, dlatego maszyny firmy Mebor charakteryzują się mocną i wytrzymałą konstrukcją gwarantującą niezawodność funkcjonowania i minimalizującą koszty konserwacji.

Fachowe doradztwo

Każde urządzenie jest wykonywane na specjalne zamówienie klienta i maksymalnie dostosowane do jego potrzeb, a złożenie zamówienia poprzedzone jest dogłębną analizą przeprowadzaną wspólnie z doradcą z firmy INTER-BIS, dzięki czemu klient otrzymuje produkt odpowiednio zoptymalizowany i skonfigurowany pod jego potrzeby produkcyjne.

Profesjonalny montaż i serwis

U podstaw satysfakcji naszych Klientów leży obsługa posprzedażowa oferowana przez nas przy każdym problemie z jakim boryka się Klient. Montaż, szkolenia oraz profesjonalny serwis prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników naszej Firmy. Reagujemy jak najszybciej na każdy zgłaszany problem

 

 

 

Inter-bis Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego

 

ul. Wiśniowieckiego 62 
33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 692 448 903,
e-mail: mebor@inter-bis.pl